This is an example for title

Welcome to Bromo Bussines and Portofolio Template.

 

Śmiecio - wywóz śmieci i mebli z załadunkiem

www.smiecio.pl

Śmiecio Spółka Jawna to Trójmiejska firma, która oferuje wywóz śmieci razem z ich załadunkiem. Swoje usługi świadczy na terenie całego Trójmiasta, jak również pobliskich miejscowości takich jak Pruszcz Gdański, Rumia, Straszyn.

Ich główną zaletą jest samodzielny załadunek odpadów, dzięki temu osoby, które mają robić np. remont zajmą się swoimi pracami, a nie będą nosić śmieci.

Jedną z ich kluczowych usług jest wywóz mebli, oraz opróżnianie wszelkiego rodzaju nieruchomości z nieczystości stałych.

Wywóz śmieci jest wykonywany samochodami o dopuszczalnej masie całkowitej do 3, 5T, więc są to jednocześnie samochody na tyle małe, że mogą wjechać w te same miejsca co samochody osobowe, a z drugiej strony na tyle duże, że pomieszczą około 12m3 śmieci. Dzięki temu można ich wynająć również do sprzątania ogródków działkowych, w których są wąskie dróżki, przez które nie przejadą samochody dostarczające kontenery na śmieci.

Kolejną ogromną zaletą jest fakt, że w odróżnieniu do zamawiania kontenera, opłata jest pobierana tylko, za ilość zajętego miejsca na samochodzie. Dlatego nawet osoby, które chcą się pozbyć tylko fotela albo kanapy mogą się śmiało do nich zgłosić.

www.smiecio.pl

Podlinkuj stronę www.smiecio.pl:

Śmiecio - wywóz śmieci i mebli z załadunkiem
Ocena:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Dodaj nowy komentarz:

Token: