This is an example for title

Welcome to Bromo Bussines and Portofolio Template.

 

Redskip - wywóz gruzu i śmieci w kontenerach

www.redskip.pl

Redskip jest marką firmy DBR Sp. z o. o. i świadczy usługi z zakresu gospodarki odpadami, a dokładnie oferuje kontenerowy wywóz odpadów.
Nasze usługi obejmują odbiór różnych typów odpadów, w tym papy. Najczęściej jednak odbieramy gruz i odpady remontowe i budowlane. Poza tym do kontenerów można wrzucać takie rzeczy jak: odpady gabarytowe (czyli np stare meble), odpady z ogrodów (odpady zielone takie jak liście, gałęzie, krzaki, krzewy itp), odpady ze sprzątania nieruchomości (odpady komunalne), zięmię (oraz piach i kamienie).

Posiadając różne rozmiary pojemników na odpady jesteśmy w stanie zadowolić klientów robiących mały remont czy porządki jak również tych, którzy potrzebują pozbyć się odpadów z dużej budowy, lub mają zamiar opróżnić duże metraże różnego rodzaju nieruchomości.

Nasze usługi świadczymy w różnych miastach Polski, a ich pełna lista jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również do firm (tych mikro jak i tych dużych). Dzięki temu, że posiadamy szeroki zasięg usług i lokalizacji jesteśmy w stanie spełnić wymagania również wymagających klientów, którzy mają problem z różnymi rodzajami odpadów.

Kontenery na śmieci podstawiamy nawet tego samego dnia, w zależności od ilości zleceń w danym terminie. Jednak najbezpieczniej jest zamówić kontener z wyprzedzeniem 2/3 dniowym. Dzięki temu będziecie mieli Państwo pewność, że będzie on podstawiony w takich godzinach w jakich Państwo go będą potrzebować.
Z mniej standardowych usług jest możliwość zamówienia kontenera z załadunkiem na poczekaniu. W takim przypadku kierowca opuszcza kontener z samochodu i osoba wynajmująca ma maksymalnie 30 minut na jego załadowanie wcześniej określonym typem śmieci.

Zapraszamy do kontaktu, w celu poznania pełnej oferty,

www.redskip.pl

Podlinkuj stronę www.redskip.pl:

Redskip - wywóz gruzu i śmieci w kontenerach
Ocena:

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Dodaj nowy komentarz:

Token: