Wakacje nad morzem z dzieckiem

Neptuno-Recepcja

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Neptuno Resort & Spa nieopodal Kołobrzegu. Mieści się on na malowniczych terenach, zaledwie 100 metrów od morza. Jest to kompleks kilku budynków znajdujących się na blisko dwuhektarowym terenie, na którym można odciąć się od codzienności i odpocząć lub aktywnie spędzić czas rodziną.

W naszym resorcie posiadamy aż 70 nowoczesnych i zarazem niezwykle przytulnych pokoi i apartamentów, których klimat przywodzi nam na myśl harmonię natury. Każdy z pokoi ma osobne wyjście na galerię zewnętrzną.

Panujące tu cisza i spokój pozwalają cieszyć się wypoczynkiem nawet w szczycie sezonu. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi, wspólne wycieczki i zabawę. Szczególnie dbamy o to, żeby rodziny mogły się tu odprężyć i zadbać o swoje dobre relacje, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla nich wiele atrakcji.

Zabawa nie tylko dla dzieci

Dbając o wszystkie rodziny przybywające  do Neptuno Resort & Spa przygotowaliśmy fantastyczną ofertę rozrywkową zarówno dla najmłodszych jak również ich rodziców.

TEATRZYK LALKOWY

Jest to pierwsza propozycja na umilenie czasu naszym najmłodszym gościom. Aktorzy teatru lalkowego przedstawiają spektakle oparte na motywach najsłynniejszych baśni. Przyciągają one widzów kolorową scenografią, a także zabawnymi dialogami, które rozbawią nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

neptuno-przedstawienia-cyrkowePRZEDSTAWIENIA CYRKOWE

Kolejna propozycja to przedstawienia cyrkowe, które są przygotowywane przez absolwentów szkół cyrkowych. Odbywają się raz w tygodniu w lipcu i sierpniu. Przedstawienia są bezpłatne. Za każdym razem przyciągają wielu zainteresowanych gości.

KLAUNI KULKI SHOW

Jeszcze jedna propozycja to Klauni Kulki Show. Przygotowują oni zdecydowanie najzabawniejsze i niepowtarzalne widowiska rozrywkowo–estradowe, w trakcie których usłyszymy najśmieszniejsze klaunowe gagi. Zespół przygotowuje interaktywną zabawę, deszcze baniek mydlanych i wiele innych rozrywek.

Dodatkowe atrakcje

Dodatkowe atrakcje, które oferujemy odwiedzającym nas dzieciom to plac zabaw z wieloma zabawkami i rozrywkami. Znajdziesz tam domki, zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową i wiele więcej. Posiadamy też własną salę zabaw dla dzieci, w której znajduje się wiele gier, zabawek, klocków, przytulanek, a także telewizor z DVD oraz konsola Xbox Kinect. Odbywają się tam również zajęcia z animatorką. Dodatkowo posiadamy kącik zabaw dziecięcych, który znajduje się w naszej restauracji.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.neptuno.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem.

HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy pochwalić się aż 3 wyróżnienia w VIII edycji prestiżowego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Czujemy się zaszczyceni i bardzo cieszymy się, że nasze starania zostały docenione.

Dodatkowo w 2017 roku serwis TripAdvisor przyznał nam Certyfikat Jakości. Natomiast nasi goście ocenili nasze starania w tym serwisie na aż 4,5 gwiazdki. Dziękujemy!