SMEG – designerskie AGD i akcesoria z metką Made In Italy

Małe AGD i akcesoria włoskiej marki SMEG to nie tylko wyjątkowi pomocnicy w kuchennych zmaganiach, ale także piękny, designerski sprzęt, na który przyjemnie się patrzy. Jakie akcesoria i sprzęt AGD Smeg możemy kupić w Polsce?

SMEG to włoski producent urządzeń AGD i akcesoriów AGD znany dzięki swoim designerskim kolorowym lodówkom w stylu lat 50. SMEG jest firmą rodzinną, którą obecnie prowadzi już trzecie pokolenie rodziny Bertazzoni.

Kultowy design w stylu lat 50.

Firma na przestrzeni wielu lat swojej działalności wymyśliła wiele urządzeń, które obecnie są standardowym wyposażeniem naszych kuchni. Są to na przykład zmywarki 60cm na 14 kompletów naczyń, wolnostojące kuchenki gazowe, kuchenki wyposażone w zawory bezpieczeństwa i programatory oraz automatyczny zapłon.

W latach 90.  Smeg wprowadził do swojej oferty jeszcze więcej produktów m.in. zlewozmywaki, okapy i wspomniane kolorowe lodówki. Obecnie urządzenia AGD marki SMEG to także tostery, czajniki i blendery o ikonicznym wzornictwie, łatwo rozpoznawalnym przez wszystkich miłośników designerskiego sprzętu AGD.

segma

Akcesoria i małe AGD marki SMEG – co do kupienia?

W latach 90. i po 2000 roku SMEG powoli wchodził na rynek polski, oferując także różnorodne akcesoria kuchenne, wyróżniające się elegancką linią, znakomitym wykonaniem oraz funkcjonalnością. Do kupienia oferuje się akcesoria do blenderów Smeg np. maszynkę do mielenia, haki do ciasta, dodatkowe akcesoria do tarcia i krojenia,  czy butelkę na smoothie do zabrania ze sobą. SMEG oferuje także inne akcesoria AGD: uchwyty do pieczywa do tostera, osłony na misę do miksera czy rózgę ze stali nierdzewnej do miksera służąca do łatwego ubijani białek, przygotowywania sosów, kremów itd.

Włoskie dania z własnoręcznie przygotowanego ciasta? Koniecznie! We włoskiej linii AGD nie mogło zabraknąć różnego rodzaju maszynek i akcesoriów pozwalających na samodzielne przygotowanie ciasta na przysmaki. SMEG oferuje zatem maszynkę do formowania ravioli, maszynkę do tagliolini, maszynkę do formowania ciasta na lazanię, maszynkę do fetticcine czy maszynkę do spaghetti. Całą rodzinę akcesoriów AGD marki SMEG możesz przejrzeć i kupić tutaj: https://agusto.pl/593-sprzet-agd.

akcesoria

Kolorowe urządzenia SMEG mówią NIE! nudzie

Firma SMEG słynie także z produkcji małego AGD, czyli urządzeń takich jak wyciskarka wolnoobrotowa, ciśnieniowy ekspres do kawy, blender kielichowy, czajnik elektryczny 50’s style, tostery na 2 i 4 kromki itd. To, co spodoba się miłośnikom designu SMEG jest szeroki wybór kolorystyczny wszystkich małych urządzeń AGD. Firma oferuje czajniki, tostery, blendery, wyciskarkę do cytrusów, ekspres czy robot kuchenny w kolorach czarnym, kremowym, błękitnym, czerwonym, różowym, miętowym oraz szarym.

Przy okazji przeglądania AGD marki SMEG warto rozejrzeć się także za innymi urządzeniami AGD oraz akcesoriami kuchennymi oferowanymi w sklepie Agusto.pl: https://agusto.pl/668-akcesoria. Znajdziecie tu wysokiej jakości mały sprzęt AGD, a także akcesoria, porcelanę, duży wybór garnków i narzędzi kuchennych.