Kuchnia z pomysłem

Kuchnia-Dul
modern and comfortable kitchen

Kuchnia to serce każdego domu. Miejsce w którym poza paletą fantastycznych zapachów możemy poczuć klimat rodzinnego ogniska. Nie bez kozery – to właśnie w kuchni większość osób czuje się najswobodniej, dlatego warto zadbać, by to miejsce było urządzone w sposób praktyczny i kreatywny zarazem. Jaki jest przepis na kuchnię z pomysłem? Z pewnością ma go marka – http://kuchnie-dul.pl/.

Doświadczenie to podstawa

Przedsiębiorstwo Kuchnie Dul działa w branży już od roku 1958. Początkiem działalności było założenie zakładu stolarskiego przez Stanisława Dula. Obecnie – czwarte pokolenie trzymające pieczę nad rodzinnym biznesem zajmuje się produkcją mebli kuchennych takich jak stoły, narożniki, lady, zabudowy oraz wielu innych elementów wyposażenia. Warto wspomnieć o załodze stanowiącej trzon marki – jest to grupa wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy w swej pracy łączą tradycyjne podejście z innowacyjnymi rozwiązaniami. Takim rozwiązaniem jest wykorzystanie maszyn typu CNC. Dzieła specjalistów firmy Dul zdobią kuchnie większości województw w Polsce, a wykorzystanie nowych materiałów i technologii sprawia, że marka wciąż się rozwija wychodząc naprzeciw potrzeb współczesnego rynku.meble-wyposazenia-kuchni

W szczegółach diabeł tkwi

Projektanci, designerzy, styliści – oni wszyscy doskonale zdają sobie sprawę jak ważną rolę w ostatecznym wizerunku kuchni odgrywa jej front. Tu każdy szczegół ma znaczenie, a jak wiemy – w szczegółach diabeł tkwi. W ofercie marki – Kuchnie Dul znajdą Państwo znakomite rozwiązania w kwestii frontów kuchennych. Bogata oferta opiewa we fronty różnego rodzaju – lakierowane, na połysk, a także fronty matowe. Wszystkie są różnorodne i unikalne ze względu na użycie wielu technik produkcyjnych. Szeroki wybór frontów kuchennych pozwala na wykreowanie atrakcyjnej zabudowy zarówno dla kuchni o usposobieniu nowoczesnym, jak również dla tych o charakterze tradycyjnym. Szeroka gama frontów to m.in. :
– Fronty drewniane: olchowe i dębowe
– Fronty lakierowane (wysokiej klasy farby i lakiery ICA oraz RAL)
– Fronty foliowane z płyty MDF
– Fronty z płyty laminowanej – firmy KRONO

zabudowy-wnetrz-kuchni

Warto dodać, iż dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu (maszyny CNC) dla specjalistów wspomnianej marki nie ma rzeczy niemożliwych. Są oni w stanie wykonać każdy wzór frontowy dostosowując się do założeń klienta. Obecnie najpopularniejszy wybór wśród klientów i projektantów stanowią następujące zdobienia i wzory :
– fronty ramiakowe,
– fronty lakierowane na wysoki połysk,
– fronty matowe,
– fronty pokryte akrylem,
– fronty fornirowane

Wszystkie działania fachowców opiewają w użycie innowacyjnych rozwiązań takich jak okucia firmy BLUM, czy nowości firmy PEKA. Aby się o tym przekonać i bliżej poznać bogatą ofertę marki wystarczy skorzystać ze strony – http://kuchnie-dul.pl/.