Elevatio – profesjonalne czyszczenie elewacji i kostki brukowej

Czy powierzchnia elewacyjna twojej nieruchomości wymaga czyszczenia? Bez obaw, firma Elevatio  specjalizuje się w usługach mycia budynków na terenie Krakowa i miast Górnego Śląska. Korzysta z najnowszych technik mycia, ale także dba o bezpieczeństwo otoczenia oraz o środowisko, stosując biodegradowalne środki czyszczące. Dla firmy Elevatio nie ma rzeczy niemożliwych – zajmie się twoją elewacją, dachem i oknami. Oferuje także czyszczenie kostki brukowej. Sprawdź jak wygląda oferta firmy Elevatio.

Zadbany budynek jest Twoją wizytówką

Nie ulega wątpliwości, że zadbany budynek jest niezwykle efektowny. W przypadku firmy lub instytucji będzie reprezentował wartości przedsiębiorstwa, natomiast w przypadku budynku mieszkalnego oprócz tego, że będzie więcej wart, stworzy przyjemniejsze otoczenie dla jego mieszkańców. Mycie elewacji to domena firmy Elevatio, dlatego specjalizuje się ona przede wszystkim w przywracaniu świetności elewacjom – niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane. Elevatio zajmuje się myciem:

 • Tynków strukturalnych,
 • Kamienia,
 • Cegły,
 • Sidingu,
 • Piaskowca,
 • Granitu,
 • Szkła,
 • Blachy.

I każdego innego tworzywa wykorzystywanego w budownictwie.

Metody czyszczenia stosowane przez firmę Elevatio charakteryzują się niezwykłą innowacyjnością i bezpieczeństwem. Firma odpowiednio dobiera środki chemiczne i posiada profesjonalny sprzęt pod ciśnieniem, który radzi sobie z nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami. Bez problemu usunięte zostanie: grafitti, zacieki, rdza, plamy olejowe, kleje, glony i grzyby oraz zabrudzenia wszelkiego innego rodzaju.

Czyszczenie cegły i klinkieru

Firma odpowiednio zajmuje się także budynkami z cegły i klinkieru. Biały osad na budynkach ceglanych i klinkierowych to zmora ich właścicieli. Naloty te powstają wskutek przedostania się do wnętrza muru wody, która powoduje, że sole zawarte w zaprawie ulegają rozpuszczeniu. Tego typu zabrudzenia wymagają specjalistycznego podejścia, dlatego Elevatio oferuje skuteczne 5-etapowe czyszczenie cegły, dzięki któremu elewacja twojego budynku odzyska swój dawny wygląd.

Mycie i impregnacja kostki brukowej

Domeną firmy Elevation jest także mycie i impregnacja kostki brukowej. Elevation wyczyści twój podjazd, ścieżkę czy parking niezależnie od rodzaju zabrudzenia. Usuniemy plamy po farbie, cemencie, tynku, kurzu, sadzy, olejach, a także usuniemy mech i chwasty. Proces wykonywany jest w 5 etapach:

 1. Wytrucie chwastów (wykonywane na 7 do 10 dni przed czyszczeniem).
 2. Czyszczenie zasadnicze .
 3. Mycie chemiczne za pomocą sprawdzonych biodegradowalnych środków chemicznych.
 4. Uzupełnianie fug piaskiem.
 5. Impregnacja typu „mokra kostka”, która zwiększa mrozoodporność, zabezpiecza przed blaknięciem oraz zatrzymuje zabrudzenia spłukiwane przez opady atmosferyczne.

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek nieruchomości zdajesz sobie sprawę z tego, jak uciążliwe jest dbanie o budynek i przestrzeń wokół niego. Jednak estetyczne, czyste otoczenie sprawia, że czujemy się lepiej. Każdy budynek jest także naszą wizytówką – bez względu na to czy jest to nasz prywatny dom, czy siedziba naszej firmy.

Dlatego jeżeli szukasz szybkiej i profesjonalnej obsługi z zakresu czyszczenia elewacji i kostki brukowej – skontaktuj się z firmą Elevatio. To firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, która poradzi sobie z każdym zadaniem.