This is an example for title

Welcome to Bromo Bussines and Portofolio Template.

 

Hydraulik, udrażnianie kanalizacji Wrocław

  • Data dodania: 04 09 2013
  • Kliknięć: 21
  • Wyświetleń: 1394
  • Ulica i nr: Bończyka 4/6
  • Kod pocztowy: 51-138
  • Miejscowość: Wrocław
  • Osoba kontaktowa: Marcin Paruzel
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Kategorie:
Hydraulik, udrażnianie kanalizacji Wrocław

Misją firmy jest świadczenie usług w oparciu o profesjonalną wiedzę i umiejętności tak by maksymalizować poziom zadowolenia naszych klientów. Motywuje nas to do realizacji zleceń w możliwie krótkim terminie, przykładając maksymalną wagę do jakości wykonywanych prac.

Świadczę usługi w zakresie:
Udrażniania kanalizacji:

Zajmuje się udrażnianiem rur kanalizacyjnych w budynkach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz instytucjach. Zapchany odpływ ze zlewu, umywalki czy toalety to częsty i wyjątkowo nieprzyjemny problem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej maszyny udrażniającej marki Rems Cobra dla mnie to żaden problem, usunę go w szybki i skuteczny sposób tak by problem nie powrócił znowu jak koszmarny sen. W ramach tej usługi diagnozuję również przyczyny wystąpienia zatoru i doradzam jak w przyszłości ustrzec się tego typu awarii.

GWARANTUJE BARDZO PRZYSTĘPNĄ CENĘ I WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONEJ USŁUGI!!!

Hydrauliki i ogrzewnictwa:

Usługi w zakresie kompleksowego wykonania instalacji hydraulicznych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ciepłej i zimnej wody. Wykonuje modernizacje i drobne naprawy instalacji w różnych systemach między innymi z polipropylenu, miedzi i alu-plex. Podłączam urządzenia sanitarne takie jak sedesy, pisuary, umywalki, wanny, brodziki oraz tak zwane młynki rozdrabniające tam gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do kanalizacji. Od ręki wymieniam cieknące zawory, syfony i uszkodzone baterie umywalkowe. Naprawiam cieknące spłuczki, wymieniam zaworki pływakowe jak i całe mechanizmy spłuczki. Podłączenie pralki czy zmywarki to dla mnie żaden problem.

Drobnych napraw i usług:

wymiany baterii umywalkowych i zlewozmywakowych
wymiany syfonu
naprawa spłuczki
montaż pralki czy zmywarki
składanie mebli
wymiana zamków oraz wkładek
naprawa drzwi

www.dobryhydraulik.org

Podlinkuj stronę www.dobryhydraulik.org:

Hydraulik, udrażnianie kanalizacji Wrocław
Ocena:

Ocena: 3.5/10 (2 głosów)

Dodaj nowy komentarz:

Token: